تاریخچه

ایده اولیه تأسیس فروشگاه اینترنتی که به صورت آنلاین به مشتریان گل و گیاه عرضه کند در سال ۱۳۹۵ مطرح شد و پس از طی مراحلی در ۱۴ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۶ منجر به تأسیس فروشگاه اینترنتی اطلسی‌ها شد . پس از آن و با همت تیم اطلسی‌ها در کمتر از یک سال و در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۶ سایت اطلسی‌ها کار خود را با عرضه انواع گل و گیاهان زینتی آغاز کرد. اطلسی‌ها به مرور از فروش اینترنتی گل و گیاه فاصله گرفت و با درخواست‌های مکرّر مشتریان محصولات متنوع‌تری نظیر انواع بذر، کود، خاک، لوازم جانبی، گلدان و زیرگلدانی را به لیست محصولات خود اضافه کرد تا جایی که امروز به فروشگاهی متشکل از ۴۰۰ محصول تبدیل شده و این روند توسعه محصولات همچنان ادامه دارد.


علت نامگذاری

در سال ۱۳۹۶ زمانی که تیم اطلسی‌ها تصمیم به عرضه اینترنتی گل و گیاه گرفت اولین محصولی که خریداری و فروخته شد گل اطلسی بود از این رو نام مجموعه اطلسی‌ها انتخاب شد. اگرچه به مرور زمان سیاست‌های اطلسی‌ها تغییر کرد و از فروش اینترنتی گل و گیاه فاصله گرفت ولی نام اطلسی‌ها همچنان پابرجا باقی مانده است.

 

اهداف

گروه اطلسی‌ها قصد دارد با ارائه مشاوره‌های تخصصی و محصولات با کیفیت به مشتریان در دنیای پُرمشغله و پُر استرس امروزی فرهنگ گیاه‌داری در منازل، آپارتمان‌ها و محل‌های کار را توسعه دهد زیرا اعتقاد دارد نگهداری، پرورش و همزیستی با گل‌ها و گیاهان در آرامش و سلامت روانی انسان‌ها تأثیر به سزایی دارد.

 

چرا اطلسی‌ها

بر خلاف اکثر فروشگاه‌های اینترنتی که تمام دغدغه خود را معطوف به فروش محصول یا خدمت به هر قیمتی می‌کنند و کیفیت برایشان اهمیت چندانی ندارد، فروشگاه اطلسی‌ها مفتخر است که اولویت اول خود را کیفیت محصولات و خدمات قرار داده و در مرحله بعدی است که به فروش آن‌ها توجه می‌کند.

۱-  مشاوره تخصصی
کارشناسان دلسوز و خبره اطلسی‌ها پس از دریافت سؤالات و پرسش‌های مشتریان به ارائه بهترین راهکارها پرداخته و آن‌ها را به بهترین شکل ممکن راهنمایی می‌کنند.

۲-  کیفیت محصولات
فروشگاه اطلسی‌ها روی محصولاتی که عرضه می‌کند حساسیت و وسواس زیادی داشته و زمانی به یک محصول مجوز فروش روی سایت را می‌دهد که اولاً از برندهای معتبر باشد و ثانیاً قبل از بارگذاری روی سایت حتماً توسط کارشناسان فروشگاه تست و کارایی آن ثابت شده باشد.

مجوزهای اطلسی‌ها

 

logo-samandehi