تعهدات فروشگاه اینترنتی اطلسی‌ها

1- کلیه فعالیت‌های فروشگاه ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است.

2- فروشگاه اینترنتی اطلسی‌ها خود را موظف می‌داند از اطلاعات خصوصی کاربران محترم محافظت کند.

3- فروشگاه اطلسی‌ها خود را متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات از شرکت‌ها و برندهای معتبر می‌داند اما این کیفیت مشروط به استفاده طبق دستور مصرف یا راهنمای توصیه شده محصولات است که روی بسته‌بندی محصول و یا سایت قید شده است. در غیر این صورت فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات و خسارات احتمالی ناشی از مصرف آن‌ها ندارد.

قوانین و مقررات کاربران

کاربران محترم موظف به رعایت قوانین مندرج به شرح زیر هستند:

1- مالکیت معنوی کلیه مطالب و تصاویر موجود در فروشگاه اینترنتی، متعلق به گروه اطلسی‌هاست. لذا هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. لازم به ذکر است استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

2- کاربران محترم در زمان سفارش محصول می‌بایست اطلاعات کامل و صحیح وارد نمایند. بدیهی است مسئولیت مشکلاتی که در اثر نقص ِاطلاعات مندرج توسط کاربران محترم ایجاد می‌گردد بر عهده فروشگاه اطلسی‌ها نمی‌‌باشد.

قوانین و مقررات ارسال

ارسال سفارشات توسط فروشگاه انجام می‌شود و به هیچ وجه امکان خرید حضوری در محل فروشگاه وجود ندارد .همچنین قوانین و مقررات مربوط به ارسال به شرح زیر می‌باشد:

الف) استان تهران

1- ارسال سفارشات برای استان تهران از دو طریق ارسال پستی و ارسال با پیک انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است سفارشات بالای 30 کیلوگرم تنها با پیک ارسال خواهد شد.

2- هزینه ارسال با پیک برای شهر تهران 35.000 تومان برای سفارشات زیر 30 کیلوگرم می‌باشد و 45.000 تومان برای سفارشات بالای 30 کیلوگرم و برای شهرستان‌های استان تهران 85.000 تومان می‌باشد.

3- هزینه ارسال برای خریدهای بالای 400.000 (چهارصد هزار) تومان برای شهر تهران رایگان می‌باشد.

4- سفارش‌هایی که توسط پیک ارسال می‌شوند حداکثر ظرف مدت 48 ساعت کاری و سفارش‌هایی که با پست ارسال می‌شوند حداکثر ظرف مدت 72 ساعت کاری تحویل مشتری ‌می‌گردند.

5- ارسال محصولات شکستنی (کالاهای سرامیکی و سفالی) تنها با پیک مقدور می‌باشد. در ضمن در صورت وجود حتی یک کالای شکستنی در فاکتور نیز همه اقلام سفارش با پیک ارسال می‌گردد.

6- ارسال سفارشات به طبقه همکف یا درب اصلی ساختمان انجام می‌شود و پیک مسئولیتی برای انتقال سفارشات به درب واحد مشتری را ندارد اما در صورت نیاز مشتری می‌تواند از قبل به فروشگاه اطلاع داده تا با پیک هماهنگی لازم انجام شود گرچه ممکن است این کار مستلزم پرداخت هزینه اضافی از جانب مشتری باشد.

7- در مجتمع‌های مسکونی ، شهرک‌ها و یا اماکن خاص مانند اماکن تجاری و فرهنگی و … مشتری می‌بایست هماهنگی لازم را جهت ورود پیک انجام دهد و در صورت ممانعت نگهبانی از ورود پیک ، سفارشات تحویل نگهبانی شده و مشتری موظف است کالا را از نگهبانی تحویل بگیرد.

8- مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن کالا از پیک ، نوع و تعداد کالاهای ارسالی را با فاکتور خود تطبیق داده و سپس اقدام به تحویل گرفتن کالا از پیک نماید و در صورت وجود هر گونه مشکل با شرکت تماس حاصل نماید در غیر این صورت فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال کم بودن محصولات ارسالی چه از نظر نوع و چه از نظر تعداد ندارد.

ب) سایر استان‌ها

1- ارسال سفارشات برای سایر استان‌ها از دو طریق ارسال پستی و ارسال با باربری انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است سفارشات بالای 20 کیلوگرم تنها با باربری ارسال خواهد شد.

2- در ارسال سفارش‌هایی که با باربری انجام می‌شود مبلغ 30.000 (سی هزار تومان) بابت هزینه ارسال درون شهری (ارسال از فروشگاه تا باربری مبدأ) اخذ می‌شود و هزینه ارسال از باربری مبدأ تا باربری شهر مقصد به عهده مشتری می‌باشد که در مقصد توسط باربری محاسبه و از مشتری دریافت خواهد شد.

3- زمان تحویل سفارشات به مشتری با توجه به فاصله شهر مقصد از شهر مبدأ (تهران) متغیّر بوده و معمولاً در بازه زمانی 3 تا 7 روز کاری به دست مشتریان خواهد رسید.

4- ارسال محصولات شکستنی (کالاهای سرامیکی و سفالی) برای سایر استان‌ها مقدور نمی‌باشد و در صورت اصرار مشتری به ارسال این‌گونه محصولات و یا سفارش‌هایی که حتی  یک کالای شکستنی در آن وجود دارد روش ارسال به صلاح‌دید فروشگاه تعیین شده و با مسئولیت خود مشتری ارسال می‌گردد.

نحوه پرداخت

نحوه پرداخت وجه به دو صورت اینترنتی و کارت به کارت برای مشتریان محترم فراهم شده است و امکان پرداخت مبلغ فاکتور در محل برای مشتریان میسّر نمی‌باشد.

تضمین اصالت و سلامت فیزیکی کالا

هدف اصلی فروشگاه اطلسی‌ها جلب رضایت مشتریان است در این راستا علاوه بر ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات از شرکت‌ها و برندهای معتبر، ضمانت تعویض کالا و یا برگشت وجه را نیز در دستور کار خود گنجانده تا مشتریان با کمال اطمینان و آرامش محصولات خود را خریداری نمایند.

مشتریان محترم تا 24 ساعت پس از تحویل کالا فرصت دارند تا کالای ارسالی را بررسی و در صورت وجود هر گونه مشکل مراتب را به فروشگاه اطلسی‌ها اعلام کرده و اقدام به عودت کالا کنند . پس از آن و بعد از تأیید کارشناسان ما مبنی بر آسیب دیدگی محصول در هنگام حمل و نقل، وجهِ پرداختی ظرف مدت 24 ساعت کاری مسترد گردیده و یا کالا با کالای دیگری تعویض می‌گردد.

انصراف از خرید

1- در صورتی که مشتریانِ محترم به هر دلیلی پیش از ارسالِ کالا ، از خریدِ خود منصرف شدند، می‌توانند با تیم اطلسی‌ها تماس گرفته تا در اسرع وقت فرآیند انصراف و استرداد وجه و یا تعویض کالا با کالای دیگر انجام شود.

2- در صورتی که مشتریانِ گرامی به هر دلیلی پس از دریافت، از خرید کالا منصرف شدند، حداکثر ظرفِ مدت 48 ساعت فرصت دارند تا با گروه اطلسی‌ها تماس گرفته و اقدام به عودت کالا کنند . پس از آن و بعد از تأیید صحت و سلامت کالا توسط کارشناسان ما ، وجهِ پرداختی ظرف مدت 24 ساعت کاری مسترد گردیده و یا کالا با کالای دیگری تعویض می‌گردد .در ضمن، هزینه عودت کالا به شرکت و یا ارسال مجدد کالای جایگزین بر عهده مشتریان محترم بوده و کالای عودتی باید در شرایط اولیه به صورت پلمپ و استفاده نشده و به همراه فاکتور به دست تیم اطلسی‌ها برسد.

روش شکایات

برای در میان گذاشتن شکایات یا مشکلات احتمالی می‌توانید در ساعات کاری با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید، یا در شبکه‌های اجتماعی و یا از طریق ایمیل و یا صفحه ثبت شکایات موجود در سایت پیام خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت به آن‌ها رسیدگی شود.