تعهدات فروشگاه اینترنتی اطلسی‌ها:

۱- کلیه فعالیت‌های فروشگاه اینترنتی اطلسی‌ها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است.

۲- فروشگاه اینترنتی اطلسی‌ها خود را موظف می داند از اطلاعات خصوصی کاربران محترم محافظت کند. 

قوانین و مقررات کاربران:

کاربران محترم موظف به رعایت قوانین مندرج به شرح زیر هستند:

۱- مالکیت معنوی کلیه مطالب و تصاویر موجود در فروشگاه اینترنتی، متعلق به گروه اطلسی‌هاست. لذا هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. لازم به ذکر است استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.

۲- کاربران محترم در زمان سفارش محصول می بایست اطلاعات کامل و صحیح وارد نمایند. بدیهی است مسئولیت مشکلاتی که در اثر نقص ِاطلاعات مندرج توسط کاربران محترم ایجاد می‌گردد بر عهده فروشگاه اطلسی‌ها نمی‌‌باشد.

قوانین و مقررات خرید، انصراف از خرید، ارسال و بازگرداندن محصول:

خرید و ارسال:

۱- خدماتِ ارسال محصولات، برای کلیه استان ها امکان‌پذیر است و هزینه ارسال برای غیر از مناطق ۲۲ گانه شهر تهران تا ۲۰۰ هزار تومان با هماهنگی مشتری و بالای ۲۰۰ هزار تومان رایگان می باشد.

۲- هزینه‌ ارسال کالا برای تمامی مشتریانِ ساکن مناطق ۲۲ گانه شهر تهران، فقط ۱۰۰۰۰ (ده هزار) تومان در نظر گرفته شده است.

۳- تمامی سفارش ها حداکثر تا ۲ (دو) روز کاری بعد از زمان سفارش، خدمت کاربرانِ عزیز ارسال می گردد.

۴- نحوه پرداخت وجه به دو صورت اینترنتی و حضوری (با دستگاه POS) برای مشتریانِ محترم فراهم است.

۵- قبل از ارسال کالا با مشتریانِ گرامی تماس گرفته می شود و پس از هماهنگی‌های لازم سفارشات ارسال می‌گردد. بدیهی است در صورتی که مشتریانِ محترم، پاسخگویِ تماس تلفنیِ تیم اطلسی‌ها نباشند سفارشات با تأخیر ارسال می‌گردد.

۶- در زمانِ تحویل ِ کالا، رسیدِ دریافت محصولِ سالم خدمت مشتریانِ عزیز به منظورِ تأیید و امضاء ارائه می‌گردد.

۷- کلیه کالاهای ارسالی از تیم اطلسی ها درب منزل تحویل می گردد.

انصراف از خرید:

۱- در صورتی که مشتریانِ محترم پیش از ارسال کالا از خرید منصرف شدند، می‌توانند با تیم اطلسی‌ها تماس گرفته تا در اسرع وقت فرآیند انصراف، استرداد وجه و یا حتی تغییرِ سفارش انجام گردد.

۲- در صورتی که مشتریانِ گرامی پس از دریافتِ کالا از خرید خود منصرف شدند، برای استرداد کالا و دریافت وجه پرداختی، حداکثر ظرفِ مدت ۴۸ ساعت فرصت دارند تا با گروه اطلسی‌ها تماس گرفته و پس از تأیید صحت و سلامت کالا، وجهِ پرداختی ظرف مدت ۷۲ ساعت کاری استرداد می شود. در ضمن، هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان محترم بوده و کالا باید در شرایط اولیه به صورت پلمپ و استفاده نشده  و به همراه فاکتور بدست تیم اطلسی‌ها برسد.