کود هورتانسیا Pokon (گرانول)


  • تولیدکننده: Pokon
  • کد محصول: F13-DA
  • موجودی: در انبار
  • 15,000تومان

معرفی:

این محصول برای هورتانسیا و گیاهانِ با خاک اسیدی کاربرد دارد. این کود، گیاه را تغذیه کرده و سلامتِ خاک را بهبود می‌بخشد. همچنین این محصول، غنی شده از مواد معدنی طبیعی می‌باشد. این کود اطمینان می‌دهد که هورتانسیای شما خیلی خوب رشد کرده و مقاومت بسیار بیشتری هم خواهد داشت. وجود اکسید منیزیم بیشتر و آهن به گیاه شما کمک می‌کند که بسیار زیباتر شده و رنگ سبزش درخشان‌تر شود. این محصول حاوی نیتروژن، فسفر و پتاس است. این کود به طور جزئی دارای اکسید منیزیم (2درصد)، آهن (1درصد)، نیتروژن (8درصد، که 4 درصد آن از استخوان و فضولات خشک طیور بدست می‌آید)، نیتروژن اوره (3درصد)، نیتروژن آمونیوم (1درصد)، اسید آمونیوم (4درصد)، اکسید پتاسیم (8درصد)، اکسید منیزیم (2درصد)، آهن (1درصد) و موادِ آلیِ تهیه شده از استخوان، گوشت، جلبک و فضولات خشک طیور (30درصد) می‌باشد.

طریقه‌ی مصرف:

این گیاه را سالی دو بار، یک‌بار در بهار و یک‌بار در انتهای تابستان تغذیه کنید. مقدار مصرف حدود 40 تا 50 گرم برای باغچه و 20 تا 25 گرم برای گل‌های گلدانی در هر وعده می‌باشد. دانه‌های گرانول را به طور یک‌نواخت پای گیاه بریزید و به خاک آب دهید تا کود به سرعت فعال شود.

مشخصات کلی
ابعاد 2/4 × 13/6 × 22 سانتی‌متر
وزن 100 گرم
جنس جامد
شرکت سازنده Pokon
کشور سازنده هلند

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی

برچسب ها: کود هورتانسیا گرانول Pokon, کود هورتانسیا گرانول پوکون, کود هورتانسیا گرانول, کود هورتانسیا, کود, کود هورتانسیا گرانول Pokon (گرانول), گرانول